Ubytování a doprava

Beach front bungalov

Bungalov se nachází v blízkosti nádherné panenské pláže ve vzdálenosti 35 m, kde budete usínat s uklidňujícím šuměním oceánu. Nabízí tři dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový. Každý bungalov má samostatný vchod s ložnicí, vlastní koupelnou a terasou s výhledem na oceán.

Na cenu a dostupnost ubytování se informujte ZDE.

Garden bungalov s terasou

Součástí tropické zahrady resortu jsou dva domy s výhledem na moře. Domy jsou vzdáleny od moře cca 130 m. Dům má dva bungalovy, každý pro 4 osoby. Jeden bungalov je se dvěma ložnicemi a koupelnou a druhý bungalov je s jednou ložnicí a koupelnou. V každém pokoji je nastavitelný větrák a moskytiéra. 

 Na cenu a dostupnost ubytování se informujte ZDE.

Vila s terasou

Obývací pokoj se dvěma klimatizovanými ložnicemi, koupelnou s ohřívačem vody, kuchyňkou a terasou s výhledem na moře zajišťuje hostům kompletní soukromí. Vila je v umístěna v přírodní tropické zahradě.

Celková kapacita vily je 8 osob. V každé ložnici je manželská postel a jedna jednolůžková postel, ideální pro rodiny s dětmi. Ve dvou ložnicích jsou klimatizované jednotky zajišťující příjemnou teplotu po celou noc. V obývací místnosti je jedna manželská postel. 

 Na cenu a dostupnost ubytování se informujte ZDE.

Vila s terasou pro 4

Obývací pokoj se dvěma klimatizovanými ložnicemi, koupelnou s ohřívačem vody, lednicí, varnou konvicí, fenem, větráky a terasou s výhledem do zahrady zajišťuje hostům kompletní soukromí. Vila je v umístěna v přírodní tropické zahradě.

V jedné ložnici je manželská postel a v druhé dvě jednolůžkové postele, ideální pro rodiny s dětmi. V ložnicích jsou klimatizované jednotky zajišťující příjemnou teplotu po celou noc. 

Celková kapacita vily je 6 osob. Jeden apartmán pro 4 osoby a druhý pro 2 osoby. Vhodné pro velkou rodinu.

 Na cenu a dostupnost ubytování se informujte ZDE.

Vila s terasou pro 2

Obývací pokoj s velkou klimatizovanou ložnicí, koupelnou s ohřívačem vody, lednicí, varnou konvicí, fenem, větrákem a terasou s výhledem do zahrady zajišťuje hostům kompletní soukromí. Vila je v umístěna v přírodní tropické zahradě. V jedné ložnici je luxusní manželská postel s klimatizovanou jednotkou zajišťující příjemnou teplotu po celou noc. 

 Na cenu a dostupnost ubytování se informujte ZDE.

Doprava

Letiště > resort (248km)

 

Toyota- malá dodávka s klimou                    (8 osob)                      160$

Honda- osobní auto s klimou                        (3 osoby)                    140$

Počasí

Počasí na jihozápadním a severovýchodním pobřeží ostrova se diametrálně liší. Severovýchodní pobřeží v oblasti Trincomale má krásné slunečné počasí bez dešťů od února do října. Jihozápad je ovlivněn jihozápadním monzunem, který mu od května do první poloviny října přináší déšť. Pro všechny tyto oblasti platí, že nejde o kontinuální srážky, ale o intenzivní krátké přeháňky, často noční, které pohodu o dovolené nemusí vůbec narušit.

Letenky

Pro zprostředkování letenky a víz od partnerské cestovní kanceláře Siam travel klikněte ZDE.

Rezervace

Pro rezervaci pobytu ve 108 Palms Beach Resort nás konktaktujte:

palmsbeach108@gmail.com

marek_nemec@hotmail.com