Ubytování a doprava

Beach front bungalov s terasou

Bungalov se nachází v blízkosti nádherné panenské pláže ve vzdálenosti 35 m. Nabízí tři dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový. Každý bungalov má samostatný vchod s ložnicí, vlastní koupelnou a WC. Dále terasu s výhledem na oceán.

Na cenu a dostupnost ubytování se informujte ZDE.

Garden bungalov

Bungalov se nachází v blízkosti nádherné panenské pláže ve vzdálenosti 80 m. Nabízí tři dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový. Každý bungalov má samostatný vchod s ložnicí, vlastní koupelnou a WC. Dále terasu s výhledem na oceán.

Na cenu a dostupnost ubytování se informujte ZDE.

Garden Vila

G1 klimatizovaná vila se dvěma oddělenými ložnicemi se společnou sprchou a WC. Pokoje s nastavitelným větrákem a moskytiérou, lednicí, koutkem na přípravu kávy a čaje a bezpečnostním trezorem. Vila je v tropické zahradě 100 m. od pláže a disponuje terasou s venkovním sezením.

 

G2 klimatizovaná vila s jednou ložnicí a vlastní sprchou a WC. Pokoj s nastavitelným větrákem a moskytiérou, lednicí, koutkem na přípravu kávy a čaje a bezpečnostním trezorem. Vila je v tropické zahradě 100 m. od pláže a disponuje terasou s venkovním sezením.

 

G3 klimatizovaná vila se dvěma oddělenými ložnicemi se společnou sprchou a WC. Pokoje s nastavitelným větrákem a moskytiérou, lednicí, koutkem na přípravu kávy a čaje a bezpečnostním trezorem. Vila je v tropické zahradě 100 m. od pláže a disponuje terasou s venkovním sezením. Z terasy je výhled na moře.

 

G4 klimatizovaná vila s jednou ložnicí a vlastní sprchou a WC. Pokoj s nastavitelným větrákem a moskytiérou, lednicí, koutkem na přípravu kávy a čaje a bezpečnostním trezorem. Vila je v tropické zahradě 100 m. od pláže a disponuje terasou s venkovním sezením. Z terasy je výhled na moře.

 

G5 klimatizovaná vila se dvěma oddělenými ložnicemi se společnou sprchou a WC. Pokoje s nastavitelným větrákem a moskytiérou, lednicí, koutkem na přípravu kávy a čaje a bezpečnostním trezorem. Vila je v tropické zahradě 100 m. od pláže a disponuje terasou s venkovním sezením.

Z terasy je výhled na moře.

 

G6 klimatizovaná vila s jednou ložnicí a vlastní sprchou a WC. Pokoj s nastavitelným větrákem a moskytiérou, lednicí, koutkem na přípravu kávy a čaje a bezpečnostním trezorem. Vila je v tropické zahradě 100 m. od pláže a disponuje terasou s venkovním sezením. Z terasy je výhled na moře.

RESTAURACE

Doprava: pokud si objednáte dopravu, na letišti na Vás v příletové hale bude čekat řidič s cedulí 108 Palms Beach Resort a Vašim jménem.

Vzdálenost z letiště na resort je 195 Km/5 hodin (s jednou zastávkou).

Jednou možností je klimatizovaný minivan Toyota pro 8 osob za 130 USD/minivan,

druhou je klimatizovaná Honda Civic  pro 4 osoby za 110 USD/auto.

Vždy používáme auta v perfektním stavu a využíváme služeb kvalitních řidičů se základní znalostí angličtiny.

Počasí

Počasí na jihozápadním a severovýchodním pobřeží ostrova se diametrálně liší. Severovýchodní pobřeží v oblasti Trincomale má krásné slunečné počasí bez dešťů od února do října. Jihozápad je ovlivněn jihozápadním monzunem, který mu od května do první poloviny října přináší déšť. Pro všechny tyto oblasti platí, že nejde o kontinuální srážky, ale o intenzivní krátké přeháňky, často noční, které pohodu o dovolené nemusí vůbec narušit.

Letenky

Letenky a víza je možné přes partnerské cestovní kanceláře Siam travel.

Rezervace

Pro rezervaci pobytu ve 108 Palms Beach Resort nás konktaktujte:

palmsbeach108@gmail.com

marek_nemec@hotmail.com