Jóga

Nabízíme trénink asán, pranayamy (dechových technik), dále se můžeme věnovat řízeným relaxacím a očistným technikám, případně kompletnímu detoxu těla, jako řízené očisty organismu (žaludek, nos, nosohltan, tenké a tlusté střevo, oči, plíce atd.).

Pokud však dáváte přednost dynamičtějšímu cvičení, zaměříme se na rozvoj pohybu, který přizpůsobíme vašim přáním a potřebám.

Cena : 1000 LKR/ hodina jógy

Pro rezervace lekcí jógy využijte kontaktů níže. 

palmsbeach108@gmail.com nebo f.kolman13@gmail.com

O mně

Jmenuji se Filip Kolman. Než jsem se dostal k cvičení jógy, ušel jsem dlouhou cestu. Ještě jako student vysoké školy jsem pracoval jako projektový manažer pro drogerii. Přestože mě celý stereotypní proces výuky nebavil a mým cílem bylo pouze získat diplom, tak právě díky škole jsem získal disciplínu a sebekázeň. Ani práce mě však neuspokojovala, proto jsem se rozhodl s tím něco udělat.

Práci jsem ukončil, koupil jsem si letenku a odletěl jsem do Indie. Mým cílem bylo najít člověka, ze kterého si, jak se říká, sednu na zadek. To se mi podařilo, poznal jsem dvě zajímavé osoby, ovšem v danou chvíli jsem si jejich přínos neuvědomoval.

Po měsíci stráveném v Indii jsem se přesunul na Srí Lanku, kde jsem se v resortu 108 Palms poznal s mužem, který mě zaujal svým způsobem života a myšlením. Jednalo se o jogína, který do Indie odešel z České republiky, aby zde žil jako asketa. V resortu jsem nakonec zůstal a dnes jej mám na starost.

Velkou inspirací v mé práci je mi právě sedmasedmdesátiletý jogín, který tvrdí, že je ve službách lorda Šivy. Když se ho zeptáte, kolik mu máte za jeho služby zaplatit, vždy odpoví, že „dar nechá na vás“. Vydělané peníze používá na provoz své nadace, která pomáhá malým dětem v nouzi.

V józe jsem našel propojení fyzické a psychické roviny a její vylaďování a harmonizaci. Naplno jsem začal trénovat s Yogi Sat Náthem, který mi ukázal diametrálně odlišnou formu jógy, než s jakou jsem se doposud setkal. Nyní se pravidelně věnuji cvičení jógy, meditaci, čímž obohacuji nejen svůj život, ale věřím, že také  resort 108 Palms Beach.

Velmi rád vás přivítám v resortu, který je pro mě tím nejlepším, co mě v životě potkalo.

 

Ing. Filip Kolman
ten, který se stará o resort a jeho hosty